ПП Герасимчук Л.А. (взуття “Респект”) Неякісне взуття

На прикцнці 2015 року я купив зимові чоловічі ботінки у відділі “Респект” (ТЦ Злата Плаза, м.Рівне, ПП Герасимчук Л.А.). За два тижні було виявлено суттєвий недолік взуття, а саме відклеілася шкцряна частина від підошви двох ботінок, хоча іх ціна не з дешевих. Звернувшись до підприємця, я зіткнувся з недобросовісною людиною, в якоі мабуть на першому місці гроші, а ні авторитет магазину та торговоі марки. Відповідь на звернення було таким. Виконали “ремонт” ботінок, я б іх краще в битових умовах заклеів. При повторному зверненні отримав суху відповідь в поштовий ящик, що у відповідності до Закону Украіни “Про захист прав споживачів” мені було виконано ремонт.
Блін, і це все? Не буду розписувати подробиці, де були інші домовленості з продавчинями. Підприємець навіть ні разу не вийшов на буть який зв, язок, хоча я просив. На даний час ботінки я не забрав, підриємець про це не хвилюється.
От так!!! Да, я звернувся поки що до управління захисту споживачів, но мова не про це. Відомий бренд взуття, гарні бутіки, а підпрємці все ті ж.
НЕ КУПУЙТЕ ВЗУТТЯ В РЕСПЕКТ (м.Рівне)!!!!!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *